Dobrosława Kwiatkowska

Absolwentka psychosomatyki i somatopsychologii, filologii germańskiej i public relations oraz 2-letniego programu kształcenia dla lekarzy i terapeutów Healing Medicine w Instytucie Medycyny Integralnej (Niemcy). Certyfikowana terapeutka medycyny informacyjnej i energetycznej – terapia mikroprądami o szerokim spektrum częstotliwości (TimeWaver Pro, Frequency, McMakin (FSM) i Healy) oraz wykładowczyni międzynarodowej TimeWaver Academy. Prowadzi gabinet terapii holistycznych Healing Fields w Poznaniu. Honorowa członkini zarządu niemieckiego towarzystwa medycyny informacyjnej i energetycznej DGEIM i członkini DAEMBE oraz założycielka i prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Informacyjnej i Energetycznej PTMIE. Autorka książki “Medycyna informacyjna i energetyczna. Zaproszenie do wielowymiarowego postrzegania człowieka”.


Sobota, 2 Marca 2024

2:20 p.m. - 3:50 p.m.

„Medycyna informacyjna i energetyczna jako holistyczne wsparcie człowieka w XXI wieku”

Zarezerwuj czas na kolejne spotkanie w słonecznej Florydzie!

2-3 Marca 2024 roku! 

Zapraszamy i do zobaczenia w 2024! 

Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii!

Czas nauczyć się jak żyć, by żyć...

Słoneczne Targi Zdrowia na Florydzie będą ku temu świetną okazją.

Podczas Słonecznych Targów Zdrowia usłyszysz ekspertów z dziedziny medycyny którzy mają odwagę głosić prawdę!

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych. Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów i usług z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

Interesujące wykłady to idealna forma pozyskania bezcennej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i profilaktyki.

Zapraszamy!

Posłuchaj ciekawych interakcyjnych wykładów z dziedziny medycyny komplementarnej i zdrowia.

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych.

Wzmocnij i poszerz świadomość – dzięki wyjątkowemu doświadczeniu, które ma na celu odżywienie i pielęgnowanie umysłu, ciała i ducha.

Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Poznaj nowych przyjaciół w lokalnej społeczności których łączy wspólna pasja.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Odkryj nowe terapie, techniki i produkty wzmacniające zdrowie twoje i bliskich!

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

The Orlo House & Ballroom

315 S Plant Ave, Tampa, FL 33606