Zarezerwuj czas na kolejne spotkanie w słonecznej Florydzie!

2-3 Marca 2024 roku! 

Zapraszamy i do zobaczenia w 2024! 

Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii!

Czas nauczyć się jak żyć, by żyć...

Słoneczne Targi Zdrowia na Florydzie będą ku temu świetną okazją.

Podczas Słonecznych Targów Zdrowia usłyszysz ekspertów z dziedziny medycyny którzy mają odwagę głosić prawdę!

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych. Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów i usług z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

Interesujące wykłady to idealna forma pozyskania bezcennej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i profilaktyki.

Zapraszamy!

Posłuchaj ciekawych interakcyjnych wykładów z dziedziny medycyny komplementarnej i zdrowia.

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych.

Wzmocnij i poszerz świadomość – dzięki wyjątkowemu doświadczeniu, które ma na celu odżywienie i pielęgnowanie umysłu, ciała i ducha.

Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Poznaj nowych przyjaciół w lokalnej społeczności których łączy wspólna pasja.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Odkryj nowe terapie, techniki i produkty wzmacniające zdrowie twoje i bliskich!

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

Prelegenci

grzegorz skwarek 1

Grzegorz Skwarek

Absolwent National Louis University WSB-NLU w Nowym Sączu. Astrolog, podróżnik, muzyk. Dociekliwy rozmówca i komentator otaczającej nas rzeczywistości. Od ponad 20 lat zgłębia tajniki astrologii wedyjskiej i jak sam o sobie mówi, jest wciąż głodny wiedzy i nienasycony. Na człowieka oraz jego losy patrzy holistycznie. Łączy wiedzę z odległych dziedzin i splata ją w jedną całość. Zawodowo znany z trafnego doboru partnerów na podstawie analiz astrologicznych oraz odnajdywania przyczyn chorób zapisanych w układzie urodzeniowym gwiazd.

EC1A1797j2

Jerzy Zięba

Niezależny dziennikarz, publicysta, autor książek. Charyzmatyczny znawca tematów medycznych zabiegający o włączenie metod stosowanych w medycynie komplementarnej do procedur medycyny tradycyjnej, promotor zdrowego trybu życia, ambasador, promotor i twórca formulacji suplementów marki VISANTO.

Magdalena Gallus_Image2

Magdalena Gallus

Z wykształcenia jest lekarzem medycyny (choć nie tylko, bo także magistrem teatrologii). Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2015 roku. Jest osobą, która pasjonuje się medycyną od dziecka, historią medycyny oraz profilaktyką i autentycznym dążeniem do uzdrawiania człowieka, a nie jedynie kamuflowania jego symptomów choroby, co ma miejsce we współczesnym podejściu medycyny proceduralno - systemowej.

rafal1a

Dr Rafał Baron

Lekarz, po studiach w Strasbourgu; formalnie specjalista med. tropikalnej i med. podróży; asystent szpitala w Selestat (Francja). Wykładowca na kierunku naturoterapia GWSP (detoksykacja, suplementacja, profilaktyka i promocja zdrowia). Publicysta czasopism Harmonia i LNE. Pasjonat teatru tańca, dyplomowany w zakresie terapii ruchem i tańcem. Dyplomowany terapeuta logoterapii V.E.Frankla.

ilona-skiba-2

Ilona Skiba

Propagator zdrowego myślenia oraz pracy z ciałem za pomocą surowej roślinnej kuchni, postów i ziół. Absolwentka International School of Detoxification dr Roberta Morse. Witariański trener żywieniowy, specjalista od detoksu i regeneracji na poziomie komórkowym. Irydolog. Absolwentka Akademii Psychobiologii Vedica dr med. Marzanny Radziszewskiej. Jej misją jest odkrywanie poprzez prace z ciałem i umysłem wewnętrznej Mocy i Piękna każdej Istoty oraz pokazanie jak osiągnąć balans i dokonywać wyborów z przestrzeni serca. Prowadzi wykłady, warsztaty, sesje terapeutyczne oraz dzieli się z Polonią dobroczynnymi właściwościami cacao. Certyfikowany Cacao Ceremony Space Holder.

adam-przygoda-2

Dr Adam Przygoda, ND

Lekarz medycyny, doktor naturopatii, członek TLMZ. Zajmuje się chorobami nowotworowymi oraz neurodegeneracyjnymi. Specjalista TCM oraz Medycyny Ortomolekularnej. Przygodę z medycyna zaczynał od kursów Akupunktury. Następnie ukończył Medycynę Zintegrowana na Sri Lance (program łączący medycynę konwencjonalna z naturopatią). Wiedze o zdrowiu poszerza u dr. Minga w Chinach oraz na różnych szkoleniach w UK. Na co dzień praktykuje w Anglii.

Dobroslawa-Kwiatkowska

Dobrosława Kwiatkowska

Absolwentka psychosomatyki i somatopsychologii, filologii germańskiej i public relations oraz 2-letniego programu kształcenia dla lekarzy i terapeutów Healing Medicine w Instytucie Medycyny Integralnej (Niemcy). Certyfikowana terapeutka medycyny informacyjnej i energetycznej - terapia mikroprądami o szerokim spektrum częstotliwości (TimeWaver Pro, Frequency, McMakin (FSM) i Healy) oraz wykładowczyni międzynarodowej TimeWaver Academy. Prowadzi gabinet terapii holistycznych Healing Fields w Poznaniu. Honorowa członkini zarządu niemieckiego towarzystwa medycyny informacyjnej i energetycznej DGEIM i członkini DAEMBE oraz założycielka i prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Informacyjnej i Energetycznej PTMIE. Autorka książki "Medycyna informacyjna i energetyczna. Zaproszenie do wielowymiarowego postrzegania człowieka".

astalkoper

Agnieszka Stalkoper

Agnieszka mieszka w Kanadzie, jest profesjonalnym fotografem, między sesjami mody, reportażami i zawodowymi podróżami rozwija swoją drugą pasję — medycynę alternatywną (nutriterapię, naturopatię, aromaterapię, zielarstwo, sofrologię). Poprzez własne doświadczenia dowiodła, że można zadbać o własne zdrowie korzystając z darów natury. Agnieszka uwielbia dziką naturę, kocha dziko rosnące zioła, które jak twierdzi same do nas wołają abyśmy z nich korzystali. Słynne stały się już jej DZIKIE SHAKES. Agnieszka jest też nauczycielem jogi oraz naucza i propaguje zdrowy styl życia między innymi na swoim kanale „PranaManaChi” na YouTube.

kasiakowalski

Kasia Kowalski

Absolwentka wyższej szkoły sztuk pięknych OCAD w Toronto, Canada. Nauczycielka jogi E-RYT-500,YACEP Założycielka pierwszego joga studio, House if Light Yoga & Wellness oraz szkoły jogi, JivaPatha School of Conscious Yoga w Hernando County na Florydzie, szkoły akredytowanej przez Yoga Alliance, oferującej programy szkoleniowe dla nauczycieli na poziomie 200 i 300 godzin. Jej kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, w tym m.in. z zakresu Ashtanga Yoga. Kasia doskonaliła swoje umiejętności pod okiem wybitnych mistrzów, takich jak David Swenson, Manju Pattabhi Jois, David Williams, Beryl Bender Birch oraz Doug Swenson. Studiując również terapię jogą, miała zaszczyt uczyć się od autorytetów w tej dziedzinie, m.in. Indry Mohana, A.G Mohana, Dr Ganasha Mohana oraz Dr Kausthuba Desikacharya – wnuka Krishnamacharyi. Podczas swojej wciąż trwającej podróży w świecie jogi, Kasia Kowalski odkrywa także inne metody uzdrawiania, takie jak praca z częstotliwościami dźwięku i solfeżem.

Renata Kusmider

Renata Kusmider

Założycielka Younivibe, od lat jest pasjonatką odkrywania alternatywnych, holistycznych metod wspomagających samouzdrawianie w drodze do radośniejszego życia i dobrego zdrowia. Dźwiękoterapia z użyciem kamertonów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów szamańskich i oceanicznych porusza każdy fragment ciała, tkanek i komórek, pozwalając na życie w lekkości. Dźwięki i wibracje używane są przez Renatę na indywidualnych i grupowych spotkaniach, oraz kręgach które organizuje w okolicach Chicago. Praca z podświadomością i ciałem, jest motywem przewodnim jej pracy, w której używa do rozwiązywania konfliktów wiedzy opartej na Totalnej Biologii, Psychobiologii. Na konsultacje oparte na wiedzy z Psychobiologii podczas których korzysta z kart „22 Iskry Życia” oraz na holistyczne sesje rozwojowe zaprasza również online. Renata jest Certyfikowanym praktyk Accesss Consciousness Bars, Terapeutką Qunatum and Sound Therapy z użyciem leczniczych kamertonów, Certyfikowaną konsultantką Psychobiologii, Refleksolożką Rąk, Praktykiem Kodu Emocji i Ciała w trakcie certyfikacji.

Wystawcy

Partnerzy medialni

The Orlo House & Ballroom

315 S Plant Ave, Tampa, FL 33606