Kasia Kowalski

Absolwentka wyższej szkoły sztuk pięknych OCAD w Toronto, Canada. Nauczycielka jogi E-RYT-500,YACEP Założycielka pierwszego joga studio, House if Light Yoga & Wellness oraz szkoły jogi, JivaPatha School of Conscious Yoga w Hernando County na Florydzie, szkoły akredytowanej przez Yoga Alliance, oferującej programy szkoleniowe dla nauczycieli na poziomie 200 i 300 godzin. Jej kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, w tym m.in. z zakresu Ashtanga Yoga. Kasia doskonaliła swoje umiejętności pod okiem wybitnych mistrzów, takich jak David Swenson, Manju Pattabhi Jois, David Williams, Beryl Bender Birch oraz Doug Swenson. Studiując również terapię jogą, miała zaszczyt uczyć się od autorytetów w tej dziedzinie, m.in. Indry Mohana, A.G Mohana, Dr Ganasha Mohana oraz Dr Kausthuba Desikacharya – wnuka Krishnamacharyi. Podczas swojej wciąż trwającej podróży w świecie jogi, Kasia Kowalski odkrywa także inne metody uzdrawiania, takie jak praca z częstotliwościami dźwięku i solfeżem.


Niedziela, 3 Marca 2024

2:00 p.m. - 3:00 p.m.

„Joga z nauką oddychania i medytacji”

Zarezerwuj czas na kolejne spotkanie w słonecznej Florydzie!

2-3 Marca 2024 roku! 

Zapraszamy i do zobaczenia w 2024! 

Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii!

Czas nauczyć się jak żyć, by żyć...

Słoneczne Targi Zdrowia na Florydzie będą ku temu świetną okazją.

Podczas Słonecznych Targów Zdrowia usłyszysz ekspertów z dziedziny medycyny którzy mają odwagę głosić prawdę!

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych. Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów i usług z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

Interesujące wykłady to idealna forma pozyskania bezcennej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i profilaktyki.

Zapraszamy!

Posłuchaj ciekawych interakcyjnych wykładów z dziedziny medycyny komplementarnej i zdrowia.

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych.

Wzmocnij i poszerz świadomość – dzięki wyjątkowemu doświadczeniu, które ma na celu odżywienie i pielęgnowanie umysłu, ciała i ducha.

Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Poznaj nowych przyjaciół w lokalnej społeczności których łączy wspólna pasja.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Odkryj nowe terapie, techniki i produkty wzmacniające zdrowie twoje i bliskich!

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

The Orlo House & Ballroom

315 S Plant Ave, Tampa, FL 33606