Renata Kusmider

Założycielka Younivibe, od lat jest pasjonatką odkrywania alternatywnych, holistycznych metod wspomagających samouzdrawianie w drodze do radośniejszego życia i dobrego zdrowia. Dźwiękoterapia z użyciem kamertonów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów szamańskich i oceanicznych porusza każdy fragment ciała, tkanek i komórek, pozwalając na życie w lekkości. Dźwięki i wibracje używane są przez Renatę na indywidualnych i grupowych spotkaniach, oraz kręgach które organizuje w okolicach Chicago. Praca z podświadomością i ciałem, jest motywem przewodnim jej pracy, w której używa do rozwiązywania konfliktów wiedzy opartej na Totalnej Biologii, Psychobiologii. Na konsultacje oparte na wiedzy z Psychobiologii podczas których korzysta z kart „22 Iskry Życia” oraz na holistyczne sesje rozwojowe zaprasza również online. Renata jest Certyfikowanym praktyk Accesss Consciousness Bars, Terapeutką Qunatum and Sound Therapy z użyciem leczniczych kamertonów, Certyfikowaną konsultantką Psychobiologii, Refleksolożką Rąk, Praktykiem Kodu Emocji i Ciała w trakcie certyfikacji.


Sobota, 2 Marca 2024

2:00 p.m. - 3:00 p.m.

„Dostrojenie do harmonii”

Zarezerwuj czas na kolejne spotkanie w słonecznej Florydzie!

2-3 Marca 2024 roku! 

Zapraszamy i do zobaczenia w 2024! 

Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii!

Czas nauczyć się jak żyć, by żyć...

Słoneczne Targi Zdrowia na Florydzie będą ku temu świetną okazją.

Podczas Słonecznych Targów Zdrowia usłyszysz ekspertów z dziedziny medycyny którzy mają odwagę głosić prawdę!

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych. Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów i usług z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

Interesujące wykłady to idealna forma pozyskania bezcennej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i profilaktyki.

Zapraszamy!

Posłuchaj ciekawych interakcyjnych wykładów z dziedziny medycyny komplementarnej i zdrowia.

Wykładowcy podzielą się z Tobą wiedzą którą nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Prawdziwa sztuka leczenia nie polega przecież na wywoływaniu skutków ubocznych.

Wzmocnij i poszerz świadomość – dzięki wyjątkowemu doświadczeniu, które ma na celu odżywienie i pielęgnowanie umysłu, ciała i ducha.

Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw.

Poznaj nowych przyjaciół w lokalnej społeczności których łączy wspólna pasja.

Lokalni wystawcy zaoferują Wam szereg interesujących produktów z szerokiej branży zdrowia, żywności, urody i duchowości.

Odkryj nowe terapie, techniki i produkty wzmacniające zdrowie twoje i bliskich!

Poznaj skuteczne sposoby leczenia i wyzwól się od mitów.

The Orlo House & Ballroom

315 S Plant Ave, Tampa, FL 33606